Jäsenen zeppis uusimmat tuotokset

  1. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Mikäs vika lohjassa on :o Täältähä me tullaan joka kerta sinne asti ;D
  2. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Soitan soitan :) Ensi viikolla taas :driver
  3. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) :palvo
  4. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Tulossa, mutta hieman myöhässä. :driver
  5. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Kyl se pitää tänään ilmestyä. Ihan jo leiman saanninkin kunniaksi :)
  6. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Eikös tämä ole taas huomenna ajankohtaista?
  7. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Grr... En pääse lähtee. :seina
  8. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Enpä usko, että kovin puhas tulee olee kun ulos kattoo ;D
  9. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Se olis aika mukavaa :reality ;D
  10. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Ikävä kyllä en ite pääse tänään paikalle ellei olo yhtää parane. Eilen paukkas kuumeen päälle :-[
  11. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Asia pihvi :)
  12. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Heh tolleen se muijakin mulle aina valittaa :tmi No vitsit vitsinä :) Enköhä mä sinne ilmesty. Kerran nokokin on siel nii kait määki ;D On se kumminkin sen verran symppis ::)
  13. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Parempi sekin kun et joutuis istuu volvolandian pöydässä ;D
  14. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Haha ok ;D Istun omassa pöydässä hiljaa kyräillen :) Juhani: Tänks. No istutaa me sit kahestaa jossain syrjässä :P Mut joo. Jos sitä liittyis seuraan mukavaan sit maanantaina.
  15. zeppis

    PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka)

    Vs: PK-Seudun kahvittelut (Parittomat viikot Ma.Klo 19.00 Teboil Koivuhaka) Jaaha uskaltaiskoha sitä tulla tuntemattomana paikalle seuraaval kerral :o
Takaisin
Ylös Bottom